Z wizytą u Misia Uszatka

            Kto z nas nie wspomina z rozrzewnieniem bajek sprzed lat? Może nie każdy wie, że w jednym miejscu możemy spotkać wszystkich najważniejszych bohaterów z naszych dziecięcych wspomnień.  Muzeum Dobranocek w Rzeszowie  to wyjątkowe miejsce i dla tych starszych i tych najmłodszych. Uczniowie z klasy 1 SP razem z opiekunami postanowili na własne oczy zobaczyć małych pluszowych przyjaciół.

            Wycieczka do muzeum była dla wychowawców wspaniałą podróżą sentymentalną, kiedy punktualnie o godzinie 19.00 wszystkie dzieci (które teraz są dorosłymi) zasiadały przed telewizorami, czekając ma spotkanie ze swoimi ulubionymi bohaterami. Bolek i Lolek, Reksio, Miś Uszatek, Rumcajs czy Miś Colargol przez lata towarzyszyli maluchom podczas dorastania i pozostawili w ich sercach wspaniałe wspomnienia. Te wspomnienia odżywają z  całą siłą, kiedy odwiedza się Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Pierwszoklasiści, którzy słabo znają bohaterów bajek sprzed lat, mogli się szybko z nimi zaprzyjaźnić.

            Kolejnym punktem wycieczki, oczekiwanym przez entuzjastycznych uczniów, był Park Trampolin. Ciężko opisać wrażenia jakie nam towarzyszyły. Zarówno dzieci jak i  opiekunowie byli zachwyceni ekspozycjami i nieopisaną frajdą podczas skoków na trampolinach. Kilkugodzinne szaleństwa, minęły nam w mgnieniu oka, dlatego już niebawem musimy powtórzyć naszą wspaniałą przygodę.