Walentynki na Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka

Walentynki… Święto miłości, oddania i wiary, że kochać i być kochanym to kwintesencja naszego życia. I bez wątpienia jest to prawda. Sposobów na okazywanie miłości jest bardzo dużo, tysiące słów opiewają romantyczne poematy, ale sztuką jest, nie powiedzieć nic, a wyrazić głębie uczuć. Nasze urocze dzieciaczki z WWRD  dokładnie opanowały tą umiejętność.

Maluszki podczas zorganizowanej zabawy walentynkowej uśmiechem rozgrzewały nasze serca, starszaki zaś w uroczy sposób opowiadały o miłości, przyrównując ją do szalonej zabawy, słodkiej muffinki czy ulubionego pluszaka. Wszyscy bawili się w radosnej, skocznej atmosferze, pełnej radości, dziecięcego entuzjazmu, czerwonych serduszkowych baloników i słodkich przekąsek.

Są takie chwile, gdy ciężko jest nam, pedagogom i terapeutom, opisać radość z wykonywanej  pracy. Zabawa walentynkowa, bez wątpienia, do takich momentów należy… Kochani, 14 lutego wszystkim życzymy dużo miłości, uśmiechu na twarzy i słodkiego czekoladowego serduszka, i może jeszcze tego, aby takie dni powtarzały się częściej…