Wakacje coraz bliżej…

To co piękne szybko przemija, czas nie patrzy za siebie, a najlepsze pomysły tak na prawdę leżą przed nami, tylko trzeba się po nie schylić…

W tych krótkich słowach wstępu, mieści się cała prawda naszych barwnych i kolorowych piątków. Dokładnie przez pół roku szkolnego, grupa niezwykle pomysłowych i kreatywnych osób razem z naszymi kochanymi dziećmi, wchodziła w nowe role, pokazujący, że wspólne pomysły są w stanie porwać wielu ludzi, którzy pracując z pasją,  zarażają nią innych.

W ten piątek przenieśliśmy się na egzotyczne  wybrzeża , stąpaliśmy po gorących od słońca plażach i budowaliśmy zamki z piasku. Na tym kończymy naszą zabawę, nadszedł czas na zasłużony  odpoczynek. 

I choć wakacje przywołują same ciepłe myśli, to jednak troszkę nam przykro, że musimy się rozstać. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy, za otwartość, niezwykłą kreatywność i szalone pomysły, zaś Wam – Kochane dzieci, dziękujemy za radość, okrzyki szczęścia i uśmiechnięte buzie.

Obiecujemy, że od września ruszymy z nowymi pomysłami, a żeby wymyślić coś na prawdę szalonego mamy aż dwa miesiące 🥰🥰 Ten wspólny czas był jedyny w swoim rodzaju, a nasze zdjęcia stworzą piękną galerie, cieszącą oko i przywołującą same ciepłe wspomnienia…