W zdrowym ciele, zdrowy duch…

Od marca w szeregi uczniów klasy II Szkoły Podstawowej wstąpił nowy uczeń. Miłoszek to sympatyczny, uśmiechnięty chłopiec, pełen optymizmu, kreatywnych pomysłów i radości życia.

Od pierwszego dnia zaprzyjaźnił się z kolegami z klasy, bardzo szybko poznając ich zwyczaje, pasje i wyróżniające się cechy osobowości. Nie ma jednak co ukrywać, czy jest lepsza postać zawierania prawdziwych przyjaźni niż szaleństwa w magicznym miejscu ?

Pani wychowawczyni doskonale wie, że nie 🙂 dlatego przy pomocy nieocenionej Pani Ewy i zaprzyjaźnionego kierowcy Pana Marcina, zorganizowała wycieczkę do sali zabaw „Korona” w Jarosławiu. Zjeżdżalnie, tajemne przejścia, trampoliny czy wiszące mosty wszystkim sprawiły wiele radości. Chłopcy tworzyli jedną zgraną ekipę, w której każdy ze wspaniałej już „Czwórki” był jedyny i niepowtarzalny.

Razem zaś tworzyli spójną całość, łącząc się niczym elementy jednej układanki. Czas mijał nieubłaganie szybko, po smacznej przekąsce uradowani wróciliśmy do Ośrodka, bogatsi o nowe wspaniałe przeżycia i wzmocnione relacje koleżeńskie.