Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

„Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć…”

Albert Einstein

 

Gdy dzień staje się coraz krótszy, gdy poranne mgły wprowadzają nas w refleksyjny nastrój, gdy pojawiają się pierwsze kolorowe liście na drzewach, w oddali słychać melodyjny głos… Nic bardziej mylnego drodzy uczniowie, to głos wrześniowego dzwonka, który ochoczo zaprasza do powrotu do szkolnych klas.

1 września Dyrektor Ośrodka Zbigniew Berestecki z wielkim entuzjazmem zainaugurował rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, serdecznie witając wszystkich zgromadzonych gości, rodziców, pracowników i wychowanków. Szczególne zainteresowanie budzili nowi uczniowie rozpoczynający edukacje w naszej Placówce, a na twarzach pierwszoklasistów gościł tajemniczy uśmiech świadczący, że rozpoczyna się niezapomniana przygoda.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów dydaktycznych, pogłębiania wiedzy, zdobywania kluczowych umiejętności, a przede wszystkim kreatywności w pokonywaniu wyzwań, które przyniesie nowy rok szkolny. Odwołując się do cytowanych słów

Einsteina, pamiętajcie o najważniejszym – wiedza to wasz klucz do przyszłości…