Studniówka – Komers 2023 r.

W sobotę 11 lutego 2023r. odbyła się w naszym Ośrodku studniówka klas czwartych połączona z komersem klasy trzeciej. Bal maturalny to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodego człowieka, dlatego każdy chce wyglądać na nim jak najlepiej i tak właśnie było.

Wszyscy wyglądali bardzo elegancko, sala udekorowana była pięknie to wszytko sprawiło, że studniówka była wyjątkowa. Mnóstwo pracy i wiele serca w przygotowanie do tej studniówki i komersu włożyli uczniowie klas 4 TA, 4 TB i 3 BK oraz ich wychowawcy.

Uczniowie wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi, pięknie zaprezentowali się licznie przybyłej kadrze, w tradycyjnym wykonaniu Poloneza, do którego solidnie i wytrwale przygotowywali się podczas prób w internacie.

Nie obyło się bez niespodziankowej części artystycznej przygotowanej przez naszych uczniów. Nasi uczniowie są wspaniali, potrafią cieszyć się życiem i świetnie się bawić udowodnili to w sobotę podczas balu, tańcząc i zapełniając w pełni parkiet do białego rana.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i wychowawców naszego Ośrodka. Serdecznie zapraszamy do foto relacji.