Pokaz mody

            Dnia 22 marca w świetlicy Internatu odbył się Pokaz Mody inspirowany stylem ulubionych i znanych osób i postaci. Uczniowie jak i wychowawcy samodzielnie wybrali postać, w którą zechcieli się wcielić, a następnie zaprezentować stylizację.

            Podczas tego wydarzenia można było zobaczyć słynną piosenkarkę Arianę Grande, Michela Jacksona, Agnethę Fältskog, naszych polskich piłkarzy Roberta Lewandowskiego i Sławomira Peszkę, nie zabrakło także postaci z kina i telewizji min. słynnego Zorro, Kjelda Jensena, Myszkę Minnie, Ellen Pompeo a nawet Gandalfa. Na scenie pojawił się także Chase z Psiego Patrolu a także wyjątkowy motyl i kolejarz.

            Do grona naszych genialnych modeli i modelek dołączyli również Dallas i Chains. Wychowankowie występujący w pokazie mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, natomiast pozostali wychowankowie i wychowawcy oklaskiwali ich z widowni.

            Na twarzach naszych widzów widać było zaskoczenie i uśmiech a wszyscy występujący modele i modelki mogli przez chwilę poczuć się jak na prawdziwym wybiegu.