Lodowisko

Zimowy czas to nie tylko koc i ciepła herbata, my lubimy aktywnie spędzać każdą chwilę. Tym razem udaliśmy się na lodowisko. Łyżwy to zarówno sport jak i zabawa dla każdego, niezależnie od wieku i możliwości. W wyjściu brali udział uczniowie od klasy 5 szkoły podstawowej, jak i uczniowie naszego technikum, szkoły branżowej, a nawet policealnej. Wiele z nas okazało się wspaniałymi łyżwiarzami, a inni dopiero odkrywali swój talent i przełamywali strach.

 W podejmowaniu takiej aktywności wartością jest nie tylko aktywne spędzenie czasu, lecz także integracja z środowiskiem społecznym, spotkaliśmy się na miejscu z uczniami z innych szkół w różnym wieku. Mogliśmy się wymienić doświadczeniami dotyczącymi naszej jazdy jak i dowiedzieliśmy się z jakich szkół przybyli. Odnajdujemy się świetnie w takich sytuacjach, od razu zdobyliśmy sympatię nowych kolegów i koleżanek.

Wszystkim bardzo spodobało się wyjście na tyle, że nie sposób było nie powtórzyć tego jeszcze raz. Tydzień później ponownie wybraliśmy się rozruszać stawy i doskonalić naszą jazdę, a przede wszystkim dobrze się bawić i wspólnie integrować.