kl. 5,6

Szkoła Podstawowa Nr 12

klasa 5,6

wychowawca klasy: mgr Elżbieta Kikiela 

 

Nasza grupa klasowa jest wyjątkowa, część z nas chodzi do piątej klasy, a część do szóstej. To nas jednak bardziej łączy niż dzieli! Mamy 6 chłopców: dwóch Marceli, Dawida, Miłosza, Kubę i Jurka oraz jedną dziewczynkę Paulinkę, którą się opiekujemy.

Każde z nas jest inne: Paulinka i Marcel H. uwielbiają gry komputerowe, ich spryt i szybkość zdumiewają niejednego gracza. Dawid i Miłosz najchętniej lubią wszelakie aktywności sportowe. Jurek i Kuba to artyści: Kuba maluje i lepi z plasteliny a Jerzy często śpiewa i tańczy. Marcel M. to istny filozof i orator, wygłasza długie przemowy i często dowcipkuje.

Nasza klasa jest bardzo wesoła. Chcemy mieć same wysokie noty. Do szkoły chętnie chodzimy, a na przerwach trochę psocimy. Jest nas wszędzie pełno, kiedy jesteśmy na korytarzu, nie da się przejść obok nas obojętnie, chętnie się z wszystkimi witamy i bardzo lubimy.

Nauczyciele, którzy nas uczą, rozumieją że mamy dużo energii i ciężko nam wysiedzieć spokojnie przez całe 45 minut. Dlatego organizują nam wycieczki, spacery i zajęcia w terenie.

Naszą wychowawczynią od tego roku w szkole jest pani Ela Kikiela. Znamy się z nią od dawna, bo uczy historii w naszej szkole. Stara się o nas jak najlepiej może, więc myślimy, że będzie z nią fajnie. Nasza klasa jest cool!