kl. 2 Ta

Technikum Nr 2

Zawód: Technik informatyk

klasa 2 Ta

wychowawca klasy: mgr Anna Sokołanko

Klasa II ta to  Klaudia, Paweł, Jakub i dwóch Kamili. Jesteśmy na kierunku informatyk bo właśnie komputery i wszystko co z nimi się wiąże bardzo nas interesuje. W tej dziedzinie moglibyśmy mieć zajęcia po kilkanaście godzin dziennie  😛 !!!

Każdy z nas ma również inne zainteresowania, które także rozwijamy w naszym Ośrodku. 

Kamil P. – sympatyczny chłopak, występuje w asyście pocztu sztandarowego, wspomaga również kolegów w fotografowaniu  uroczystości w naszej szkole, udzieli nam wyczerpujących informacji na temat telefonów.

Jakub to klasowy „artysta”, uświetnia wszystkie akademie piękną grą na keyboardzie, robi profesjonalne zdjęcia. Ma wielkie serce o czym świadczyło jego zaangażowanie w wolontariacie. Od niedawna należy do jednostki strzeleckiej gdyż obsługa broni, oporządzenia,  musztra, działania taktyczne itp. bardzo go interesują.

Paweł  to kulturalny, ambitny, systematyczny uczeń, interesuje się  podróżami  i fotografią a ponadto stawia pierwsze kroki w konferansjerce podczas uroczystości w Ośrodku. 

Klaudia – miła, kulturalna koleżanka, nieco nieśmiała,  interesuje się modą, całkiem dobrze radzi sobie  z gotowaniem.

Kamila B. bardzo interesują nowe technologie informatyczne, lubi przeglądać Tik Toka, gry komputerowe, a w przyszłości chciałby zostać programistą.  

Wszyscy udzielamy się w kółku SI „Szybka Interwencja”, czyli gdzie jest problem z siecią internetową oraz komputerami zawsze jesteśmy i chętnie udzielamy fachowej pomocy.