kl. 2 a

Szkoła Podstawowa Nr 12

klasa 2 a

wychowawca klasy: mgr Aneta Haliniak

Krzyś, Natka, Julcia i Milusia – czyli klasa doskonała.

             Dopiero wyruszyliśmy w podróż pierwszoklasistów, a już jesteśmy w drugiej klasie. Potrafimy dużo: pięknie piszemy, czytamy opowiadania, śmiało poruszamy się po zawiłych tajnikach algebry i tworzymy przepiękne prace artystyczne. To co kiedyś było niemożliwym, dziś jest zupełnie niegroźne i przynosi nam wiele satysfakcji.

Tworzymy grupę, w której każdy czuje się dobrze i bezpiecznie. Wzajemnie się wspieramy i motywujemy, jesteśmy aktywni i ciekawi nowych rzeczy. Często występujemy na szkolnej scenie, z zapałem oczekujemy każdej kolejnej wycieczki i jesteśmy otwarci na wszystkie kreatywne przedsięwzięcia naszej wychowawczyni, pani Anetki.

Każdy dzień w szkole jest inny, ale każdy tak samo inspirujący, codziennie przekraczamy własne granice i wspinamy się na coraz wyższe szczeble nauki.

Przed nami nowy rok szkolny, nowe wyzwania, próby i niespodzianki, ale w takiej grupie nic nie jest nam straszne. Jedno jest pewne: każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy SUPER ZESPÓŁ! I razem możemy osiągnąć wiele…