kl. 1 Ta

Technikum Nr 2

Zawód: Technik informatyk

klasa 1 Ta

wychowawca klasy: mgr Anna Sokołanko

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”

Paulo Coelho

 

Jesteśmy klasą I technikum o profilu informatycznym. W naszej grupie  jest 5 sympatycznych uczniów: Klaudia, Jakub, Kamil, Paweł i Samuel.

Wszyscy spotkaliśmy się po raz pierwszy w Ośrodku i mamy nadzieję, że szybko się dotrzemy i stworzymy fajną paczkę.

Łączą nas wspólne zainteresowania, a są nimi przede wszystkim informatyka i nowości technologiczne, dlatego wybraliśmy kierunek: Technik informatyk. W nowej szkole chcemy dobrze przygotować się do zawodu, w przyszłości mieć ciekawą pracę może nawet w swojej firmie.

Podczas zajęć będziemy zdobywać wiedzę, którą wykorzystamy np. do naprawy komputerów, rozbudowy i instalacji oprogramowania, instalowania i konfigurowania sieci komputerowych i wiele innych umiejętności. Mamy na to przecież 5 lat! 

Każdy z nas ma również inne swoje pasje i zainteresowania, które możemy rozwijać np. muzyka, sport, czytelnictwo, motoryzacja no i gry komputerowe, bo któż ich nie lubi!

W szkole czujemy się bardzo dobrze, najbardziej cieszy nas to, że jest nas tylko 5 w klasie bo nic nas nie rozprasza, a nauczyciele śledzą i wspierają nasze działania. Szkoła jest ładnie i nowocześnie wyposażona. W każdej klasie są tablice interaktywne, rzutniki, laptopy, które nauczyciele wykorzystują na lekcjach.

Jesteśmy otwarci, uśmiechnięci, mili, koleżeńscy, zgodni, uczynni, po prostu cool i długo jeszcze można wymieniać. Pewne jest to, że warto się z nami zaprzyjaźnić!