Kajakowe rozpoczęcie lata

Słońce, woda, kontakt z przyrodą, piękne letnie zapachy i dźwięki… A wszystko to w bezpośrednim kontakcie, twarzą w twarz.
Taka była wyprawa kajakowa z naszego ośrodka, która odbyła się 14 czerwca w przedpołudniowych godzinach.
Ekipa była przednia – 6 Wspaniałych Chłopców z naszego Ośrodka: Bartek Skrabala, Kuba Żelazko, Kuba Homa, Oliwier Darasz, Miłosz Mazurek i Konrad Sabat oraz dwóch wychowawców: Pani Ania i Pan Łukasz.
Spływ odbył się na jednej z piękniejszych, rzek Polski – malowniczym Sanie.
Wystartowaliśmy w Ostrowie, metą zaś była przemyska przystań.
To był naprawdę mile spędzony czas. Mogliśmy pobyć ze sobą, porozmawiać, pośmiać się. Urządziliśmy też krótkie wyścigi, aby sprawdzić naszą kondycję i krzepę.
Ogromną przyjemnością dla nas – wychowawców – był tam spędzony czas z naszymi Wychowankami. Nasi Chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony: odpowiedzialni, wysportowani, zaradni, samodzielni. A do tego z poczuciem humoru, kulturą i odwagą.
Ogromne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenia Róża Wiatrów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, pomysłowości i wielkiej otwartości pana Jacka Podwyszyńskiego, nasz spływ miał szansę na realizację. Pan Jacek chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz całym zapleczem technicznym, aby propagować wodny styl życia w naszym mieście.