Jasełka w Naszym Ośrodku

„Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami.”

Sylwia Trojanowska, Wigilijna przystań

 

 

Święta Bożego Narodzenia to szczególny i magiczny czas dla wszystkich. Magię Świąt możemy poczuć odpowiednio się do nich przygotowując. Corocznym zwyczajem wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Przemyślu wraz z nauczycielami przygotowali Jasełka bożonarodzeniowe w formie TEATRU CIENI.

Ze względu na obostrzenia epidemiologiczno-sanitarne młodzi aktorzy występowali bez publiczności. W czasie prób wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Atmosfera jaka panowała podczas przygotowań była pełna radości i ciepła pomimo mrozu panującego za oknem.

Wspólne działania pozwoliły odkryć nowe talenty naszych wychowanków i zintegrować nowych uczniów. Forma przedstawienia pozwoliła uczniom nieśmiałym otworzyć się na nowe wyzwania, pokonać strach i własne lęki.

Zapraszamy do obejrzenie naszych Jasełek i na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia. Niech zagości w naszych sercach: pokój , miłość i radość.

Niech blask Nocy Betlejemskiej opromieni całe nasze życie. Niech Boża Dziecina obdarza pełnią swych łask. Niech te radosne Święta staną się okazją do wzajemnej dobroci i życzliwości.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!