Grupa II

Grupa II

wychowawcy: mgr Bogdan Czekański, mgr Agata Kulesza

 

Grupa II liczy pięciu wychowanków uczęszczających do klasy piątej, szóstej, siódmej i ósmej.

Opiekunami grupy są mgr Agata Kulesza i mgr Bogdan Czekański. Grupa w tym składzie osobowym jest nowa powstała w tym roku szkolnym.

Jurek Sielski i Miłosz Bugaryn są uczniami klasy piątej. Jurek jest nowym wychowankiem i jest na etapie wdrażania się do wymogów życia internackiego.

Natomiast Miłosz lubi sport. piłkę koszykową i siatkówkę. Ostatnio zaczął uczęszczać na  zajęcia szachowe. Marcel Maszczakiewicz i Szymon Sokół lubią czas wolny spędzać na spacerach, poznawaniu nowych nieznanych fragmentów miasta.

Szymon ma bardzo ciekawą pasję, mianowicie zajmuje się w wolnych chwilach powożeniem w klubie jeździeckim i z sukcesami bierze udział w zawodach.

Olek Ciasnocha jest najstarszym wychowankiem w grupie – uczniem ósmej klasy. Bardzo lubi aktywnie spędzać wolny czas na zajęciach sportowych, jest też zapalonym kibicem piłkarskiej reprezentacji polski.

Grupa jest bardzo żywa, wiekowo zróżnicowana, pełna indywidualności, wymagająca od wychowawców dużego wysiłku, by stworzyć w miarę zintegrowany zespół dobrych uczniów, zdyscyplinowanych wychowanków, osób zaangażowanych w życie internackie.