Dzień Babci i Dziadka

„Nikt nie może zrobić dla małych dzieci tego, co robią dziadkowie. Dziadkowie posypują gwiezdnym pyłem życie małych dzieci”

Alex Haley

Babcia i Dziadek – słowa, w których zawiera się tak wiele emocji … 

Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuczęta sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa.

W podzięce za ich wielkie serce oraz trud włożony w wychowanie przedszkolaki przygotowały krótki program słowno – muzyczny. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtworzyli swoje role. Każdy wnuczek i wnuczka wykonali również dla swoich dziadków laurkę i drobny upominek.

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u dzieci szacunku, dobra, miłości i postawy wzajemnej troski.

Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków!!