Dzień Dziecka na wesoło

Niezależnie od wieku, każdy z nas na swój sposób jest dzieckiem. Dlatego też wszyscy czekamy na szczególny dzień w roku, jakim jest Dzień Dziecka 😊

W naszym Ośrodku, to wyjątkowy  czas, kiedy staramy się aby każdy z naszych Wychowanków przeżył ten dzień w sposób radosny, barwny,  kolorowy i pełen wrażeń. I tak też było w tym roku. Od rana rozdawano prezenty naszym Milusińskim, słodkości, a potem z wielka otwartością przyjęli nas strażacy i policjanci na festynie, który zorganizowali specjalnie dla najmłodszych mieszkańców Przemyśla. W klasach i grupach przedszkolnych odbywały się gry, zabawy, śpiewy i tance.

Finałem tego wyjątkowego Dnia, była dyskoteka szkolna, która tradycyjnie już odbywała się w świetlicy naszego internatu.

Po kolacji, wszyscy w świetnych humorach, najedzeni i pełni energii czekali z niecierpliwością na pierwsze dźwięki dyskoteki, które miksował nam niezawodny nasz DJ Dawid😊

Zabawę rozpoczęliśmy naszym pięknym, tradycyjnym tańcem narodowym: polonezem. Zaraz potem płynnie przeszliśmy do radosnej Belgijki, następnie Macareny, zwariowanego tunelu, aby wszystko zakończyć ponadczasowymi „kaczuszkami”.

Wszyscy zmęczeni energetycznym wstępem, z niecierpliwością czekali na chłodną i kolorową granitę, ulubioną watę cukrową i pyszne galaretki w czekoladzie.

Wzmocnieni i nasyceni rozpoczęliśmy drugą cześć dyskoteki, w czasie której, każdy mógł bawić się według własnego pomysłu . W międzyczasie robiliśmy zwariowane zdjęcia w przebraniach, dając upust swojej fantazji.

Na zakończenie pierwszej części, żegnając najmłodszych uczestników, wychowawcy rozdali wszystkim ulubiony przysmak każdego Dziecka: lody na patykach.

Gdy Maluchy szykowały się już do snu, na parkiecie mogli już do końca wieczoru szaleć nasi starsi Podopieczni.

Bawili się w świetle reflektorów do późnych godzin wieczornych i chyba bardzo nie chcieli kończyć tego wspaniałego dnia, bo wiedzieli, ze następny będzie aż za rok!!!!! 😊😊😊