Grupa VI

Grupa VI

wychowawcy: mgr Teresa Winczura, mgr Katarzyna Śmigielska

Jesteśmy grupą zżytych dziewczynek, ale także świetnym zespołem. Darzymy się wsparciem, w cięższych chwilach dodajemy sobie otuchy.

Wszystko to za sprawą naszych wspaniałych opiekunek – pani Tereski i pani Kasi. To osoby, które zaskakują nas niespożytą dozą energii i napawają optymizmem każdego dnia. Ponad są skarbnicą pomysłów, motywują nas i zachęcają do różnych aktywności. Przez ostanie lata pod ich skrzydłami miałyśmy okazję dorastać, uczyć się i rozwijać.

Dzięki silnej więzi rówieśniczej jak i doskonałych relacji z pedagogami i Dyrekcją, wciąż poszerzamy swoje horyzonty i czynnie uczestniczymy w życiu internatu, a także w życiu społecznym. Podejmowane przez nas działania dotyczą sportu, dziedzin artystycznych : uczestnictwo i występy w teatrzyku, tańce, aerobik.

Ponad to systematycznie trenujemy na siłowni, uczymy się gotować i eksperymentujemy w kuchni w oparciu o produkty naturalne i bezpieczne dla naszego środowiska i zwierząt. SOSW Nr 2 to miejsce gdzie każdy z nas czuje się jak w domu i może liczyć na zrozumienie oraz konstruktywną krytykę, gdy nie postępujemy tak jak należy. Jesteśmy rodziną, która czeka właśnie na Ciebie.