kl. 6,7,8

Szkoła Podstawowa Nr 12

klasa 6,7,8

wychowawca klasy: mgr Małgorzata Kurasz

 

Jest nas „5” i jesteśmy „na 5”. Nasz zespół to uczniowie klasy 6 – Olek i Kacper, klasy 7 – Kacper i Miłosz oraz klasy 8 – Paweł. Każdy z nas jest inny i każdy wnosi do zespołu różne doświadczenia i zainteresowania.

Z Olkiem możesz pojechać na koniec świata, z nim się nie zgubisz – doskonale orientuje się na mapach i zapamiętuje nowe miejsca; w czasie podróży może ciekawie opowiadać
o planetach i gwiazdozbiorach.

Jeżeli lubisz podróże koleją, to pamiętaj, tylko z maszynistą Pawłem… to jego życiowe marzenie, aby się spełniło z zaangażowaniem przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty.

Interesują cię nowe triki na deskorolce, rowerze czy hulajnodze?… W parze z Kacprem na pewno świetnie wykorzystasz swój wolny czas i będziesz dobrze się bawił.

Chyba, że wolisz piłkę nożną?… Jej pasjonatem jest Miłosz. W treningi wkłada całe swoje serce, a o piłkarzach europejskich drużyn może dłuuugo rozmawiać.

Kacper wybrał optymalną formę relaksu i sportu w jednym, mianowicie zajęcia na basenie (aktywność niezależnie od pory roku), pod bacznym okiem opiekunów każdy może nauczyć się pływać i mieć sporo frajdy.

Z naszą Panią wychowawczynią…. i innymi nauczycielami zbieramy nowe doświadczenia (nauka, zabawa, wycieczki), rozmawiamy na poważne i mniej poważne tematy, uczymy się rozwiązywać problemy i żyć w zgodzie z innymi ludźmi.

W Ośrodku poznajemy świat, rozwijamy się i przygotowujemy się do bycia dorosłym, robimy plany na przyszłość nie zapominając o dziecięcych marzeniach.

Jak widać zainteresowania mamy zróżnicowane, ale przyświeca nam wspólny cel: zdobywać wiedzę oraz umiejętności w radosnej i przyjacielskiej atmosferze, o którą wszyscy się troszczymy, bo… jest nas „5” i jesteśmy „na 5”.

Szkoła Podstawowa podręczniki klasa 6

Szkoła Podstawowa podręczniki klasa 7

Szkoła Podstawowa podręczniki klasa 8