1 Bk

Szkoła Branżowa 1 stopnia

Zawód: Kucharz

klasa 1

wychowawca klasy: mgr Małgorzata Bryś

 

Nowa szkoła, nowi uczniowie! Dwie piękne dziewczynki i trzech przystojnych chłopaków. Dopiero się poznali a już zdążyli polubić. Przyjacielscy dla siebie. Doceniają to, że każdy z nich jest różny. Zespół zgrany, fajnie z sobą współpracujący.

Wojtek – najstarszy z grupy, cukiernik z „papierami” – zdał egzamin kwalifikacyjny. Przewodniczący klasy. Daje dobry przykład innym – przyjacielski, kulturalny, opiekuńczy, miły, wesoły. Lubi ludzi, ciekawy świata. Zawsze uprzejmy, zadowolony. Odpowiedzialny.

Łukasz – kulturalny, spokojny, opanowany, o miłym radiowym głosie. Zawsze życzy innym miłego dnia. Lubi programy przyrodnicze. Poznaje nowe środowisko szkolne ale już się zadomowił – bardzo lubi chodzić do naszej szkoły. Najwyższy w klasie.  

Zosia – otwarta na innych, koleżeńska, łatwo nawiązuje znajomości, wesoła, opiekuńcza. Chudziutka, ale myślimy ją trochę na zajęciach gastronomicznych podtuczyć 😉. Lubi rysować, zajęcia z gliną, spotkania z koleżankami. Bardzo rodzinna, empatyczna. Opiekuje się słabszymi.

Żanetka – na pozór cichutka, spokojna ale w środku – wulkan, lubi się śmiać, lubi zabawne sytuacje, których w klasie nie brakuje. Robi dobre ciasto na pizzę. Lubi szyć – obdarowuje bliskie osoby ciekawymi poduszkami uszytymi przez siebie. Polubiła też zajęcia ceramiczne.

Kacper – lubi jeść przyrządzane na zajęciach potrawy. Dopiero to jego początki ale dobrze sobie radzi – rogaliki z czekoladą były pyszne! Ma dużo pomocnych kolegów i koleżanek wokół – świadczy to o tym, że jest lubiany.